Заступник міністра юстиції задекларував шкіряне пальто, домашній кінотеатр та сім брендових годинників

Заступник міністра юстиції задекларував шкіряне пальто, домашній кінотеатр та сім брендових годинників

Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку електронних декларацій за останні два роки заступника міністра юстиції Дениса Чернишова. Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Минулого року Денис Чернишов отримав 635 тисяч 950 гривень заробітної плати. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на сайті НАЗК.

Разом з дружиною на банківських рахунках заступник міністра зберігає 56 тисяч 265 доларів, 43 тисячы 188 євро, 83 тисячі 138 гривень, а готівкою 100 тисяч доларів, 40 тисяч швейцарських франків. Дружина Дениса Чернишова також задекларувала 1 мільйон 500 тисяч гривень готівкою.

Чиновник виявився шанувальником годинників відомих брендів. Їх у нього аж сім, серед яких годинники таких марок, як JAQUET DROZ, OMEGA SEAMASTER, JAEGER LECOULTRE MASTER GEOGRAPHIC, BREGUET, JAEGER LECOULTRE ASTON MARTIN, GIRARD PERREGAUX F40, ROLEX.

Найдешевший годинник коштує 25 тисяч гривень, а найдорожчий — 400 тисяч гривень. Загальна вартість годинників становить — 975 тисяч гривень. Задекларував Денис Чернишов й шкіряне пальто з хутровою підкладкою бренду ISAIAH вартістю 80 тисяч гривень та домашній кінотеатр за 120 тисяч гривень.

Разом з дружиною він володіє будинком й земельною ділянкою у селі Іванковичі (Васильківський район, Київська область).

Задекларував Денис Чернишов три автомобілі, котрі перебувають у спільній власності з дружиною та матір’ю. А саме Mersedes-Benz SL 500, Volkswagen Amarok та Volkswagen Touareg.

Минулого року заступник міністра оплатив навчання доньки у Великобританії у розмірі 673 тисячі 158 гривень. А також виплатив 29 тисяч 112 гривень кредиту, котрий він брав на купівлю будинку в селі Іванковичі (Васильківський район, Київська область).

Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram

Богдан КУФРИК


Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/02/293358-zastupnyk-ministra-yustyciyi-zadeklaruvav-shkiryane-palto-domashniy-kinoteatr”