Продажний російський гурт знайшов "зону доступу" в Донецьку: відео

Популярна російська група виступила в окупованому Донецьку
1 травня, у вівторок, на території окупованого Донецьку, виступила відома російська група "Город 312".

Відповідне відео, яке свідчить про участь у концерті, опублікувала на своєму YouTube-каналі Алінка Новикова.

Відомо, що концерт відбувся у парку Щербакова.

Судячи з відео, музиканти заспівали одну зі своїх найвідоміших пісень під назвою "Вне зоны доступа".

У концерті, приуроченому до Дня весни і праці, взяли участь не тільки "Город 312". У Донецьку виступили Elvira T і група "Кватро".

Нагадаймо, що Світлана Назаренко, вокалістка бенду "Город 312" ще у квітні 2017 року потрапила в "чистилище" добровольчого центру "Миротворець", який фіксує злочини проти національної безпеки України.

Відомо, що артистка гастролювала в окупованому Росією Криму.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", зірка серіалу "Татусеві дочки" Андрій Леонов і актриси з "Сватів" — Олеся Железняк і Тетяна Кравченко потрапили в списки українського сайту "Миротворець".

Остаточно розібралися зі "Сватами". На сьогоднішній день абсолютно всі артисти головних ролей виявилися в "Чистилище". Серед них не виявилося нормальних людей, які б не були проти російської агресії щодо України, — відзначили волонтери.

Також портал повідомляв про те, що відомий український шоумен, телеведучий, резидент Comedy Club, учасник "Дуету Чехова" Антон Лірник став ведучим проекту "Шоу вихідного дня" на російському телеканалі. Прем’єра шоу відбудеться вже 11 травня, пише "Медіаняня".

Як повідомляє сам Лірник, в команді проекту — "найталановитіші і круті коміки сучасності, в яких маса енергії і велике бажання вийти на сцену і здивувати свого глядача". Після початку російсько-української війни він продовжує активно виступати в Росії на корпоративах і в зйомках Comedy Club.

Крім того, нагадаємо, що радянська і російська актриса театру і кіно, 53-річна телеведуча Жанна Еппле потрапила в українську базу "миротворця". Відповідний запис з’явилася в розділі "Чистилище" на сайті організації.Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/prodazhnyj-rosijskyj-gurt-znajshov-zonu-dostupu-v-donecku-video”