Антипутінський Майдан в РФ: Росіянка озвучила похмурий прогноз

У Росії немає демократії і неможливий Майдан. А якщо на вулицях з’явиться дуже багато протестуючих, влада їх розжене, застосовуючи не тільки кийки та сльозогінний газ, а й зброю...

Про це заявила відома російська письменниця Людмила Улицька, яка сама бере участь в антипутінський протестах, передають з посиланням на .

За її словами, сучасна Росія нічим не відрізняється від країн Африки або Латинської Америки — «в Росії склалася логіка третього світу».
Вона нагадала далекі події «кривавої неділі» 1905 року, коли царські війська розстріляли мирну акцію робітників. «Це вже було в 1905 році в Росії, не зупинилися. А тоді не такі люті люди були і не так виховані солдати були. Тому повірю, легко можу цю картину собі уявити», — сказала письменниця.

На її думку, агресивність Росії можна ще пояснити і тим, що на чолі держави стоїть людина, вихована в рамках самої «кошмарної організації, яка є».Інформація, котра оприлюднена на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/antyputinskyi-maidan-v-rf-rosiianka-ozvuchyla-pokhmuryi-prohnoz-300166.html”