Румунія купила у Нідерландів 48 вживаних потягів, але півтора року не може їх забрати

У нідерландському місті Неймеген вже півтора року зберігаються 48 дизельних потягів, які придбала Румунія, але так і не забрала.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NOS.
Румунська компанія Ferotrans повністю оплатила покупку нідерландській державній залізничгій компанії NS і планувала забрати потяги у березні минулого року до Румунії, де вони мали б отримати друге життя.
Однак ні в березні, ні пізніше потяги не забрали. Ferotrans попередила нідерландську сторону про проблеми з транспортуванням.
Весь цей час потяги стоять на коліях на станції в місті Неймеген, і NS вже уривається терпець.
[L]
"Ми гадаємо, що це ганебно, що вони стоять тут вже півтора року" — сказала представниця NS Леоні Босселар. За її словами, на станції з 1 жовтня планують проводити ремонтні роботи, тому колії мають бути звільнені до цієї дати.
У компанії невпевнені, що румунська сторона зможе забрати потяги до 1 жовтня.
"Це не наші потяги. Ми не можемо просто взяти і перегнати їх в інше місце. Тому ми плануємо через суд повернути собі право власності над ними" — сказала представниця нідерландської компанії.
NS використовувала потяги Buffel з 1996 року, однак вже вивела їх з експлуатації.

Джерело статті: “https://www.newsline.com.ua/society/rumuniya-kupila-u-niderlandiv-48-vzhivanih-potyagiv-ale-pivtora-23092019133705”