Вітром здуло: буревій виніс десятки документів з будівлі Київського апеляційного суду (відео)

Документами було вкрито проїжджу частину та кладовище, що розташоване поблизу будівлі.

З вікна будівлі апеляційного суду вітром винесло десятки документів / знімок екрану відео Київ оперативний

Зі сховища Київського апеляційного суду вчора поривом вітру винесло частину копій архівних матеріалів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті суду.

"У результаті істотного погіршення погодних умов через шквальні пориви вітру у будівлі Київського апеляційного суду були істотно пошкоджені вікна та частина фасаду будівлі. Так, зокрема з приміщення архівного сховища поривом ураганного вітру було винесено частину копій архівних матеріалів Апеляційного суду Києва щодо визначення підсудності цивільних справ, відібраних для подальшого знищення у зв’язку із закінченням строків зберігання. Жодна кримінальна та цивільна справа Київського апеляційного суду втрачена не була», — зауважили в суді.

Колектив суду висловив щиру вдячність тим громадянам, які не залишились байдужими та надали допомогу у зборі архівних копій.

У спільноті "Київ оперативний" на Facebook оприлюднили відео, на якому видно вкриту документами вулицю. Зазначаються, що надбанням суду засипало і кладовище, що розташоване поруч.

Як повідомляв УНІАН, 11 березня в Києві різко погіршилась погода, зокрема був сильний вітер.

У Києві та Київській області було оголошено штормове попередження із зазначенням про II (помаранчевий) рівень небезпеки.Джерело статті: “https://www.unian.ua/incidents/10476753-vitrom-zdulo-bureviy-vinis-desyatki-dokumentiv-z-budivli-kijivskogo-apelyaciynogo-sudu-video.html”