Хіти тижня. "Путин сам всего не решает": Коломойський висловився про війну на Донбасі (відео)

Олігарх впевнений, но повернути окуповані території на Сході українці зможуть досить скоро.

Ігор Коломойський. Ілюстрація: Бізнес медіа.

Український бізнесмен і екс-власник "Приватбанку" Ігор Коломойський заявив, що Україна незабаром може повернути тимчасово окуповані території Донбасу. Про це він сказав в інтерв’ю Соні Кошкіній, у другій частині її шоу на каналі YouTube, передають .

"Донбас Україна повинна повернути, і в досить доступному для огляду швидкому часі. З Кримом буде важче, але теж в кінцевому підсумку ... Все залежить від політики. Можна так примудритися", — сказав Коломойський.

Він вважає, що президент РФ Володимир Путін не впливає одноосібно на ситуацію на Донбасі. "Та при чому тут Путін? У питанні Донбасу все залежить від нас. Ми воюємо самі з собою. Як повернути Донбас? Ну, треба з ними про щось домовитися, з тими, хто там є. Ось ці розмови, що там сидить Путін і всім командує, — це все смішно. Знаючи ситуацію зсередини, — ніякий не Путін.

Путіну цей тягар не потрібний. Йому вигідно було б інтегрувати Донбас назад в Україну, щоб руйнувати її зсередини. Так Донбас ніякої радості не приносить. Крім геморою. Путін не є єдиним, хто вирішує це питання. Єдине — він не дозволить, я більш ніж упевнений, — вирішувати це питання військовим шляхом. Якщо Україна задумає вирішувати це військовим шляхом, для цього Путін повинен бути ну, настільки слабким ... Ніхто не знає, хто сильніший. І дай Бог, щоб ми не з’ясовували, це неконструктивний шлях", — сказав бізнесмен.Читайте також на сайті:

  • Деякі продовжують вірити: Росіян переконують, що вони в будь-який момент можуть захопити Київ Деякі продовжують вірити: Росіян переконують, що вони в будь-який момент можуть захопити Київ
  • "Дед Вова пропустил главное, его уже записали в разряд быков, с которыми договариваться нет смысла", — Анти-Колорадос
  • Хіти тижня. Хіти тижня. "Путин лично распорядился запускать компромат на Трампа, в отместку за "непожатие", — Анти-Колорадос
  • Хіти тижня. Був ще варіант з туалетом: Путіну вдалося вчепитися в Трампа на саміті  G20 Хіти тижня. Був ще варіант з туалетом: Путіну вдалося вчепитися в Трампа на саміті G20


Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-putyn-sam-vseho-ne-reshaet-kolomoiskyi-vyslovyvsia-pro-viinu-na-donbasi-video-256722.html”