Людей доводять до зубожіння, підвищуючи ціну на газ, – депутат

Ляшко у= раді


Влада доводить людей до ще більшого зубожіння, підвищуючи ціну на газ. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.


Натомість, пріоритетним завданням для парламенту має стати подолання бідності і повернення українців додому, – повідомляє прес-служба .


«Міністр закордонних справ Клімкін визнав, що мільйон людей щороку виїжджають з України. Чому вони їдуть? Тому що вони не бачать перспектив в своїй рідній країні. Вони шукають щастя на чужині. Тому завдання парламенту, Президента і уряду на цю сесію одне – дати людям надію і можливість достойно жити в рідній країні, це радикальна зміна економічної політики, радикальний прорив до світлого майбутнього, а не повернення до XIX століття, коли внаслідок «космічних» цін на газ люди вимушені із будинків переїжджати в собачі будки, щоб зекономити гроші на комуналці», – заявив Ляшко.


Політик вкотре закликав владу не підвищувати ціни на газ, а підвищувати зарплати і пенсії.


«Ми вимагаємо від уряду і Президента відмовитись від цієї «драконівської» ідеї і не підвищувати ціни на газ в обмін на черговий кредит МВФ. Бо це консервація бідності, деіндустріалізація української економіки, зниження конкурентоздатності нашої продукції. І як наслідок – масовий виїзд українців за кордон. Моя політика – це повернення людей додому, а також зниження ціни на газ для населення та промисловості. Щоб наша продукція була конкурентоздатною і підвищувались зарплати та пенсії. А у нас мільйони українців, зокрема, колгоспників, чорнобильців та військовослужбовців, і досі не отримали пенсій, які заслужили. Ми вимагаємо перерахувати їм пенсії. Тоді люди не їхатимуть з країни, бо бачитимуть, що можуть працювати і заробляти тут», – наголосив лідер РПЛ.


На думку Олег Ляшка, радикальні зміни в країні неможливі без сильної влади.


«Що треба, щоб навести лад в країні? Сильна влада! Ми пропонуємо ухвалити зміни до Конституції. Перша з них – це ліквідація посади прем’єр-міністра України за американською моделлю влади, коли Президент очолюватимете уряд. Також ми пропонуємо скорочення чисельності депутатів в парламенті до 200 чоловік. Менше чиновників і дармоїдів – більше працюючих, більше тих, хто відновлює і відбудовує Україну. План Ляшка – це наведення порядку в країні, відновлення економіки, нові робочі місця для українців», – зазначив Ляшко.


Крім того, лідер РПЛ закликав парламент вшанувати у річницю смерті великого українського поета Василя Стуса хвилиною мовчання. Олег Ляшко підкреслив, що культура, мова, церква та армія – це фундамент української незалежності.


Нагадаємо, на думку лідера РПЛ, саме масова бідність змушує батьків віддавати дітей в інтернати.