Іван Крулько: Цей парламент має завершити процес декомунізації в Україні

Іван Крулько: Цей парламент має завершити процес декомунізації в Україні

Верховна Рада цього скликання під час нинішньої каденції має завершити процес декомунізації та увійти в історію.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу «Прямий».

«Чим швидше ми поставимо крапку в цьому процесі, тим швидше європейський курс і курс на НАТО буде нормальною програмною засадою Української держави», — зауважив він.

Саме тому, на думку політика, треба дотискати питання перейменування Кіровоградської та Дніпропетровської областей, на що бракує голосів у провладної фракції.

Народний депутат переконаний, що процес декомунізації в Україні затягнули і це наразі позначається на структурі влади і на тому, хто при владі.

«Жодна інша країна не мала такого ліберального підходу в питанні декомунізації, як Україна. Ухвалили спеціальний закон, який дозволив провести широке обговорення на місцях і самим визначитись, як будуть перейменовуватись міста й області. Парламент мав ухвалити рішення на підставі їх пропозицій. Тобто ніхто нікому нічого не нав’язував», — звернув увагу Іван Крулько.

Лише у декількох випадках, зазначив депутат від «Батьківщини», парламент змушений був взяти ініціативу на себе: коли на місцях рішення з декомунізації навмисно блокувалось.

«Наприклад, коли місцеві керівники, які зараз у фракції БПП, хотіли перейменувати Кіровоград в Єлизаветград і повернути туди царизм. Я був співавтором постанови про перейменування Кіровограду в Кропивницький, за яку віддали 231 голос», — резюмував він.Джерело статті: “https://gazetavv.com/news/policy/1541688429-ivan-krulko-tsey-parlament-mae-zavershiti-protses-dekomunizatsiyi.html”