Трамп особисто заявив нашому дипломату, що буде за Україну, – Маломуж

"Трамп
Трамп особисто заявив нашому дипломату, що буде за Україну, – Маломуж

Обраний президент США Дональд Трамп запевнив українську делегацію, що є другом України.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Про це розповів коментарі виданню "Гордон" екс-глава Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

Він також вважає, що Трамп насамперед орієнтований на інтереси своєї країни.

Можу сказати, що всі розповіді про поганого Трампа не відповідають дійсності. У нього була нестандартна передвиборча кампанія, з якою частина Республіканської партії була не згодна. Більш того, через це деякі республіканці відмовилися від підтримки Трампа на перших етапах. Незважаючи на різкі заяви, які інколи були діаметрально протилежні одна одній, республіканець залишається прагматиком. Трамп чітко орієнтований на інтереси США. Він знає, як організувати роботу своєї команди,
– вважає Маломуж.

Він також повідомив, що колишньому постійному представникові України в ООН Юрію Сергєєву Трамп особисто пообіцяв бути другом для України.

"Тепер про заяви Трампа, в яких він нібито збирався визнати Крим "російським". Після них ми вийшли безпосередньо на республіканця. Наші люди провели з ним зустріч, розповіли про Україну, привезли йому національні сувеніри. Це було за чотири місяці до виборів. На зустрічі з нашою делегацією республіканець сказав, що є другом України. Нашому дипломатові Сергєєву Трамп особисто заявив, що буде за Україну", – наголосив Маломуж.