Пенсійна реформа вивалила головну хитрість Путіна

"Дуже хитра річ"
Російський президент Володимир Путін хоче залишитися в історії як дуже позитивний лідер, тому постійно переживає за свою популярність.

Про це заявив російський журналіст Володимир Познер під час зустрічі з шанувальниками, йдеться на його офіційному сайті.

"Тому, коли ви ставите питання – йому не все одно, щодо його популярності – і так, і ні. Все одно в тому сенсі, що ніхто не загрожує його місцю. А не все одно – з точки зору цієї думки – а як я буду виглядати? Коли через Х років в підручниках, як Петро Перший, Катерина, Іван Грозний – як я буду виглядати?", — зазначив Познер.

Журналіст вважає, що для Путіна популярність необхідна на емоційному рівні.

"Я кажу про людський характер. Не тому, що він боїться за свою посаду – він не боїться. Але йому, мені здається, приємно і важливо, щоб 81-83-85% населення його підтримували. Він хоче увійти в історію. Він і увійде в історію. Але така річ, як народне невдоволення чимось, дуже різко може вплинути на багато речей. Це така хитра річ. У нього дуже тонкий слух, і він не хоче увійти в історію, або в пам’ять народну, як людина, яка забрала у нас пенсії", — підкреслив він.

Нагадаймо, що з’явилися нові деталі про роль Росії в перемозі Трампа.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у суботу, 28 липня, Росію охопили масові акції протесту проти підвищення пенсійного віку, запланованого російським урядом. Про це повідомляє deutsche welle з посиланням на агентство AP.

У Москві на демонстрацію, влаштовану Комуністичною партією РФ, вийшли близько 10 тисяч осіб. Приблизно стільки ж людей протестували в Єкатеринбурзі. Також акції протесту пройшли в ряді великих міст Росії, включаючи Санкт-Петербургом, Ростовом-на-Дону і Волгоградом.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в четвер, 26 липня, президент Російської Федерації Володимир Путін прибув на зустріч з лідерами країн БРІКС в занадто довгих штанах і синьому костюмі.

На це звернув увагу відомий політолог Олексій Голобуцький у своїй Telegram-каналі. При цьому він опублікував спільну фотографію світових політиків.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/pensijna-reforma-vyvalyla-golovnu-hytrist-putina”