Трагедія АН-26: Літак мав до 1 жовтня пройти продовження строку служби, – ЗМІ

Катастрофа сталася 25 вересня близько 20:45 поблизу міста Чугуїв, поруч із трасою М-03.

Військова частина А0215 28 липня замовила державному підприємству "Антонов" послуги з продовження строку служби кількох літаків АН за 2,44 млн грн, передають з посиланням на .

Об этом сообщает Министерство правды

В угоді вказано дев’ять літаків, якім мали продовжити строку служби в умовах експлуатуючих військових частин. Літак АН-26Ш №5608 мав пройти процедуру до 1 жовтня.

За даними державної системи "Spending", проплат від військової частини А2015 на завод "Антонов" після укладення угоди не було взагалі.

Ввечері 25 вересня у Харківській області на 530 кілометрі траси Київ-Харків поруч із дорогою впав військовий літак Ан-26 з заводським номером 5608 та одразу загорівся. На борту були члени екіпажу, курсанти і офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба – всього 27 людей. Внаслідок катастрофи 25 людей загинуло на місці, ще один курсант помер у реанімації. Один курсант вижив.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/trahediia-an-26-litak-mav-do-1-zhovtnia-proity-prodovzhennia-stroku-sluzhby-zmi-345931.html”