«Тільки кастрація». Ляшко вимагає жорсткого покарання для ґвалтівників (ВІДЕО)

Покарання для ґвалтівників – тільки хімічна кастрація.

Об этом сообщает Москов постскриптум


Таке переконання Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Україна 24», коментуючи напад на пасажирку поїзда Київ-Маріуполь, яку злочинець намагався зґвалтувати на очах у малолітньої дитини.


Політик обурився, що ніхто із сусідніх купе не допоміг дівчині.


«Якби я їхав в тому купе і почув крики дитини, зрозуміло, що я підірвався б і відразу подивився б, що відбувається. І, була б у мене можливість, я б надав допомогу. Байдужим б не залишився точно. У нас з Росітою двоє дітей. І коли ми бачимо якісь проблеми, то завжди пам’ятаємо про своїх дітей, що на місці того хлопчика, не дай Бог, маже бути і твоя дитина. Тому байдужість мені пояснити важко. Я співчуваю Анастасії, але вона може пишатися своєю дитиною, бо її семирічний син зробив все, щоб захистити маму і допомогти», – зазначив політик.


Лідер РПЛ вимагає від парламенту відновити дію закону про кастрацію ґвалтівників.


«Я в минулому парламенті був автором закону про кастрацію педофілів. На жаль, нинішній парламент цей закон скасував, бо їх це влаштовує. Зелене болото! Мене це не влаштовує, тому я відновлю дію закону, і ті насильники, які нападають на неповнолітніх і ґвалтують – мають бути кастровані, щоб могли тільки себе зґвалтувати», – підкреслив Ляшко.


Крім того, лідер РПЛ пропонує відновити транспортну поліцію, яку скасували в 2012 році для економії коштів.Нагадаємо, як відомо, Ляшко пропонує саджати в тюрму за домашнє насильство.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/tilky-kastratsiia-liashko-vymahaie-zhorstkoho-pokarannia-dlia-gvaltivnykiv-video/”